Pudełka plastikowe “12”

Kategoria: Wzorniki plastikowe

Wzorniki fug piórnikowe plastikowe, wykonywane są metodą wtryskową z tworzyw najwyższej jakości, gwarantujących wysoką wytrzymałość oraz długotrwałe użytkowanie. Nadruk na wzornikach metoda sitodruku oraz druk cyfrowy wg. indywidualnego projektu. Istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru tworzywa oraz uzyskania efektu transparentności. Wewnętrzna strona klapki zamykającej może być nośnikiem opisu technicznego, wykonanego na wklejce. Zewnętrzne strony mogą być nadrukowane techniką sitodruku lub druku cyfrowego. Szeroka gama wymiarowa wzorników daje możliwość dostosowania do zmieniającej się ilości kolorów fug poprzez system wkładek.


Pojemność pudełka to od 6 do 12 profili w rozmiarze 8/8 oraz od 6 do 16 profili w rozmiarze 6/8 mm. Wzory fug wykonywane są w profilach aluminiowych anodowanych. Nadruki na spodach profili wykonywane są metodą tampodruku, sitodruku lub znakowanie laserowe, w dowolnej treści wg. indywidualnego projektu.


Wzornik fug piórnikowy plastikowy dzięki małym gabarytom zewnętrznym jest poręczny, idealnie nadaje się dla wykonawców, architektów, projektantów do stosowania na placu budowy oraz w punktach sprzedaży, w bezpośredniej współpracy z klientem.

Galeria produktu

Podobne produkty