Druk UV

Oferujemy usługi druku na powierzonym materiale, w zależności od metody druku oraz wielkości materiału oferujemy:

 

DRUK CYFROWY

Druk UV to niebywale trwała i mocna metoda druku. Wykorzystuje się tutaj tusze polimerowe, które po naniesieniu na materiał utrwala się światłem UV. Gotowy zadruk ma postać cienkiej warstwy kolorowego plastiku. Co jest warte uwagi, to to, że wydruk jest gotowy do użycia, ponieważ nie ma tutaj potrzeby odczekania na wyschnięcie tuszu jak w tradycyjnym tuszu.
Druk UV możemy zadrukować na wielu rodzajach materiałów np. płyty pcv, plexi, szkle, dibondzie czy mdf. Ważne by materiał był płaski. Druk UV świetnie się sprawdza do drukowania materiałów reklamowych. Jest bardzo trwały, żywotny i wygląda bardzo ładnie.

SITODRUK

Jest to najstarsza metoda druku, która charakteryzuje się niezwykłą trwałością wykonanych aplikacji/ druku. Istnieje możliwość druku na powierzonym małoformatowym materiale takim jak np. plastik, aluminium, drewno, papier, metal.

 

 

ZNAKOWANIE LASEROWE

Laserowe grawerowanie to nowoczesna i jednocześnie bardzo trwała, odporna na uszkodzenia metoda znakowania elementów takich metal, ceramika. Wykorzystywany jest tutaj laser światłowodowy zapewniający dokładną i szybką pracę. Świetnie nadaje się on do znakowania kodów kreskowych, oznaczeń, numerów partii, serii, kodów QR itd. Laser, którego używamy jest w technologii „fiber”, która charakteryzuje się grawerowaniem o znacznie wyraźniejszych i dokładniejszych kształtach.

Galeria produktu